در قسمت بلاگ مقالاتی مفید در ارتباط با سنگ ساختمان شامل انواع سنگ ساختمانی ، کاربرد سنگ ها ، و مطالبی درخصوص راهنمای خرید و نگهداری سنگ های ساختمانی در اختیار شما قرار داده می شود. امید است که با مطالعه این مطالب بتوانیم به شما بازدیدکننده وب سایت سنگ ساختمان کمک کرده باشیم. چنانچه شما هم مطلب یا مقاله ای مفید مرتبط با موضوع این وب سایت در اختیار دارید می توانید برای ما ارسال کنید تا با انتشار در سایت موجبات ارتقای دانش خود و دیگر علاقمندان به حوزه سنگ ساختمان را فراهم کنیم.

اگر قصد خرید سنگ ساختمان را دارید حتما به نکاتی که در این مقاله ذکر شده دقت کنید. مطالعه این مقاله به شما کمک می کند تا با بهترین انتخاب را داشته باشید و از اشتباهات رایجی که معمولا افراد در هنگام خرید سنگ ساختمان انجام می دهند خودداری کنید.

این مقاله در حال بروز رسانی می باشد

 استفاده از طراحی و بکار گیری از سنگهای آنتیک توسط انسان از هزاران سال قبل بکار گرفته شده است  قبل از اینکه انسان از سنگهای طبیعی به شکل برش خورده و سابیده شده استفاده نماید در سنگ فرش ها و سنگهای نمای ساختمان ها از معادن سنگهای طبیعی انواع سنگها با رنگهای طبیعی را به شکلهای مختلف کنار یکدیگر چیده وبا طراحی های زیبا از خورده های رنگی سنگها برای جلوه هر چه بیشترساختمانها استفاده میکردند به همین دلیل به این گروه سنگها سنگهای کلاسیک یا سنگهای سنتی نیز میگویند.در حال حاضر با استفاده از روشهای صنعتی و برخی کارهای دستی بر روی انواع سنگهای تراورتن با رنگهای سفید شکلاتی قرمز لیمویی وگردویی طراحی های بسیار زیبا در سنگفرش ها و نمای ساختمان ها شومینه و مابین کابینت آبنما ها وبخشی از دیوارهای سالن های پذیرایی نیز استفاده از سنگهای آنتیک به صورت گسترده است. کارخانه سنگبری مقدم نیز با رویکرد تولید سفارش های مشتریان خود و تامین تقاضای بازار بر حسب نیاز روز با استفاده از کادر متخصص در تولید انواع مدلهای سنگ آنتیک و ارایه طرحهای زیبا در خدمت مشتریان گرامی میباشد انواع سنگ آنتیک درشکلهای فرشی و نما و آبنما و غیره در حال تولید میباشد