• شما را به دیدن نمایشگاه سنگبری مقدم و دنیایی از رقص رنگ ها در دل سنگ های ساختمانی دعوت می کنیم.    بازدید نمایشگاه

سنگ ساختمان

ويژ گى محصولات ما

تنوع رنگ و طرح ، زیبایی، كيفيت ، ماندگاری و استحکام را با محصولات ما تجربه کنید، سنگبری مقدم با بیش از سى وپنج سال سابقه در فروش و طراحی و توليد انواع سنگ های ساختمانی همگام با جديدترين طرح هاى هنر معمارى و زیباسازی ساختمانها در خدمت شما مشتريان گرامى بوده است . لذا امادگى پذيرش سفارش انواع سنگ هاى تراورتن با ابزارهاى ويژه نماى رومى طرح هاى ويژه نقوش كلاسيك فرش در ابعاد دلخواه سنگ پله وكابينت همراه با ابزار مطابق سليقه وسفارش شما را اعلام مينمايد.

سنگ ساختمان

قبل ازخريد حتما مقايسه كنيد

اگر بخواهید بين سنگ، آجر، كامپوزيت، سراميك و كاشى براى نما يا فرش ساختمانتان يكى را انتخاب كنيد، كدامیک به نظر شما بهتراست؟ لطفا از خودتان بپرسيد براى انتخاب نوع مصالح ساختمانى چه معيارهايى مهم است؟ يا بهترين مصالح با كيفيت وقيمت مناسب چيست؟ استحكام و طول عمر كداميك از مصالح فوق بيشتر است؟ با برخورد يك جسم سخت، سطح كداميك زودتر و بيشتر آسيب ميبيند؟ در كدام یک زيبايى، رنگ، طرح و روح طبيعت بيشتر نمايان است؟

سنگ ساختمان

سنگ ساختمانى و سنگ آنتيک

سنگ ساختمانى و سنگ انتيك باعث خلق زيباترين دكوراسيون هاى داخلى مى شود زيرا تركيبى از رنگهاى طبيعى موجود در سنگ ساختمان همراه با هنر طراحان و معماران حرفه اى و هنرمندان خلاق موجب توليد محصولاتى بسيار زيبا ومتنوع مانند ابنما سنگى و فضا سازى با سنگهاى دكوراتيو گرديده كه با كاربرى در نماى ساختمان و دكواسيون داخلى منازل و فضاهاى ادارى ما را بر ان داشت تا در مجتمع صنايع سنگ مقدم امكان توليد و طراحى انواع سبكهاى مدرن امروزى و سبكهاى كلاسيك و سنتى را براى شما فراهم نمائيم.

از اینکه از وب سایت سنگ ساختمان بازدید می فرمایید متشکریم. این وب سایت متعلق به صنایع سنگ مقدم می باشد و در این وب سایت می توانید انواع محصولات تولیدی سنگ ساختمان اعم از تراورتن دره بخاری سفید، تراورتن حاجی آباد، تراورتن عباس آباد، تراورتن آتشکوه، تراورتن شکلاتی کاشان، تراورتن مهاباد، تراورتن تکاب و تراورتن معلم را سفارش دهید. همچنین تلاش شده مقالاتی مفید درخصوص انواع سنگ ساختمانی، نکات مهم در خرید سنگ ساختمان و همچنین نکات مهم در نصب و نگهداری سنگهای ساختمانی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. نظرات و پیشنهادات ارزنده شما عزیزان می تواند ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات به شما مشتریان عزیز یاری کند.

سنگبری مقدم

سنگبری مقدم با بیش از چهار دهه فعالیت در زمینه تولید انواع سنگ ساختمانی واقع در استان قم جاده کوه سفید کیلومتر دو مابین عوارضی اتوبان کاشان و عوارضی اتوبان تهران قرار گرفته است. این مجموعه با مدیریت اقای حاج علی رمضانی مقدم در سال 1356 به بهره برداری رسیده است. این واحد تولیدی قادر به تولید انواع سنگهای تراورتن مرمریت چینی ابری جهت نمای ساختمان انواع سنگهای فرشی پله و کابینت در سایزهای مختلف جهت مصارف داخل کشور و همچنین سنگهای صادراتی میباشد.

در حال حاضر بیشتر تولید کارخانه انواع سنگهای تراورتن از قبیل تراورتن دره بخاری سفید - تراورتن حاجی آباد - تراورتن عباس آباد - تراورتن آتشکوه - تراورتن شکلاتی کاشان - تراورتن مهاباد - تراورتن تکاب و تراورتن معلم می باشد.